Azja,  Malediwskie filmiki,  Malediwy,  Omadhoo,  Picnic islands

WIDEO Filmiki z Malediwskiej Republiki cz. 2

Tym razem zajrzymy na bezludne wysepki wokół Omadhoo. Turkusowa laguna, biały piasek, rafa i gorące słońce pozwalają poczuć się jak w raju… bo to jest raj! Dowody na to ma Cel i jej kamera:)
DHIGIRI
W drodze na inne wyspy prawie za każdym razem mijamy właśnie tę. Niestety na tej wyspie nie dane jest nam plażować. Za każdym razem jest już zarezerwowana, nie ma opcji nawet na popołudnie.

ALIKOIRAH
Moim zdaniem to najładniejsza z wysepek, jaką odwiedziliśmy. Mimo że cienia tu nie uświadczysz, bo jakichkolwiek drzew tu brak, jedynie małe krzaczki gdzieniegdzie, to delikatny miękki piasek i lazurowa woda tworzą iście rajski krajobraz.
Snurkująca ekspedycja wyrusza…
A ja tymczasem sprawdzam przybrzeżną rafę i poluję na rybki…
I dalej poluję… czarno-białe, niebiesko-żółte…

FENFUSHI
Na tej wyspie plażujemy kilka razy. Widać z niej jakiś resort i jego białe wille na wodzie. Tutaj można się już schronić przed słońcem i posiedzieć pod palmami.
Raz plażujemy tu po południu. Powrót odbywa się przy zachodzącym słońcu… bajka…

BODUKASHIHURAA
To wyspa, kórej miało nie być w programie, bo jest użytkowana przez miejscowych, a przez to zaśmiecona. Z racji trudności z organizacją wyszło tak, że raz na nią popłynęliśmy. Przepiękna laguna! Szkoda, że tubylcy nie dbają o tak ładne miejsce. Na wyspę wpływamy specjalnym wejściem, żeby nie uszkodzić motorówki.
Piękna laguna…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *