Testy i konkursy

Przedłuż lato na Malcie i ucz się angielskiego / KONKURS – wygraj 14-dniowy kurs wraz zakwaterowaniem

A gdyby tak przedłużyć lato, przedłużyć wakacje i ciągle cieszyć się słońcem na pięknej wyspie? I gdyby tak przy okazji podszkolić się z angielskiego? Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Taką kombinację oferuje rajska wyspa Malta. Jak to zrobić, dowiecie się poniżej.

Lato powoli się kończy, a tym samym i wakacje. W tym roku w Polsce można było się poczuć jak w prawdziwych tropikach. Słońce grzało jako szalone, słupki rtęci dobijały do 40 stopni, a w domu pojawił się nowy gadżet… wentylator, zakup, który wcześniej w ogóle do głowy by mi nie przyszedł. Szkoda, że lato w Polsce trwa tak krótko… jestem bardzo ciepłolubna i w zasadzie słońca nigdy nie mam dość. I właśnie dlatego jesienią często gdzieś wybywam, by jeszcze choć na chwilę poczuć wakacyjny klimat. Dziś chciałabym Wam zaproponować sposób na przedłużenie lata… a upieczecie przy tym dwie pieczenie na jednym ogniu, po pierwsze przeniesiecie się na jakiś czas na niesamowitą Maltę, po drugie będziecie mieli okazję podszkolić się z języka angielskiego, a poziom szkoły MALTALINGUA jest bardzo dobrze znany i wysoko ceniony. Jest jedną z niewielu szkół na wyspie, która znajduje się w brytyjskich rękach, co między innymi gwarantuje tak wysoki międzynarodowy standard.

123456789.jpg

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ…

Poważnie, ta szkoła to gwarancja jakości. Maltalingua posiada akredytację EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), bardzo prestiżowej organizacji, sprawdzającej i oceniającej szkoły językowe pod względem osiągnięć w nauczaniu języków obcych. Co bierze się pod uwagę przy takiej ocenie? Kategorii jest aż dwanaście, w tym tak ważna rzecz jak sam program, do tego jakość przekazywanych informacji, warunki zatrudnienia kadry oraz atmosfera, panująca na zajęciach. Szkoła Maltalingua zebrała aż 8 punktów doskonałości na 12 możliwych!

12345678.jpg

BOGATA OFERTA DLA KAŻDEGO…

Do kogo skierowane są kursy tej szkoły? Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno młodzież, dorośli, jak i całe rodziny. Oferta dla dorosłych to jest to, co przyciągnęło moją uwagę. Sale lekcyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt do nauki, do tego bezpłatny Internet, sala do nauki oraz biblioteka. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z malowniczym widokiem, a jak by tego było mało, można się zaszyć na dachu, gdzie znajduje się taras lub basen i tam spędzić wolny czas.

12345.JPG

NOWE ZNAJOMOŚCI…

Szkoła dba również o integrację swoich kursantów. Nie sposób się tutaj nudzić. Uwaga… w kurs często wliczone są różne wycieczki oraz poniedziałkowe tzw. pool party na dachu szkoły. To daje okazję do poznania ludzi z całego świata. Nawet jeśli przyjedziecie w pojedynkę, nie będziecie czuć się osamotnieni. Czasem może się zmienić całe Wasze życie! Tak było w przypadku Marty, która poprzez kurs przeprowadziła się na tę piękną wyspę, obecnie tam mieszka i pracuje i obiecała mi, że wkrótce opowie mi, jak do tego doszło.

1234567890.jpg

KONKURS

Jakby tego było jeszcze mało… szkoła przygotowała KONKURS, w którym można wygrać dwutygodniwym kurs właśnie w Maltalingua. Dodatkowo na zwycięzcę będą czekać następujące nagrody:

  • 14 bezpłatnych noclegów w szkolnym apartamencie, w tym Wi-Fi,
  • wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące kursu języka angielskiego,
  • powitalne party na basenie z bezpłatnymi przekąskami i napojami oraz transport z i na lotnisko.

Co zrobić, aby wygrać 2-tygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie wraz z zakwaterowaniem?

Musicie zrobić bezpłatny test angielskiego oraz w komentarzu pod testem podać ilość punktów, które otrzymaliście oraz podać powód dlaczego chcecie przylecieć na Maltę właśnie na ten kurs. Odpowiedzieć może być napisana w języku polskim lub angielskim. Zwycięzca zostanie wybrany spośród wszystkich osób, które zostawiły komentarz. Cały regulamin konkursu znajdziecie tu.

Dodatkowo wszystkie osoby biorące udział w konkursie (po zostawieniu komentarza) automatycznie otrzymają 10% rabatu na kurs języka angielskiego w Maltalingua.

Moim zdaniem gra warta świeczki! Zachęcam do udziału… sama również spróbuję:)

1234.jpg

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *