Zapiski różne

Cel rozdaje pieniądze… 50 zł na pierwszy przejazd z MyTaxi!

Tak, tak, rozdaje pieniądze… dla każdego 50 zł na pierwszy przejazd z MyTaxi na terenie Warszawy, Krakowa oraz Trójmiasta. Nie jest to żadna nowość, bowiem aplikacja funkcjonuje już od dłuższego czasu. Niektórzy pewnie z niej korzystają, niektórzy może o niej słyszeli, ale nie mieli jeszcze okazji. Przyznaję, że ja trochę się ociągałam z zainstalowaniem jej na swoim telefonie, jednak odkąd to zrobiłam, korzystam przy każdej okazji. To świetne rozwiązanie!

Jak to działa? Generalnie chodzi o zamówienie taksówki w szybki i prosty sposób bez potrzeby dzwonienia do konkretnego przewoźnika. Pasażer ma tutaj bezpośredni kontakt z kierowcą, zna jego imię oraz nazwisko, czasem wyskoczy także jego zdjęcie. Poprzez aplikację korzystamy z różnych przewoźników. Aplikacja dostępna jest na Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry, funkcjonuje na terenie Warszawy, Krakowa oraz Trójmiasta.

Bardzo zachęcające jest to, że na pierwszy kurs możecie otrzymać aż 50 zł. W tym celu potrzebny jest kod od osoby, która jest już zarejestrowana i posiada konto. Taki kod otrzymujecie ode mnie.

Kod promocyjny to celina.lis

Co ja z tego będę miała? Otóż, kolejne 50 zł. Bowiem od każdej osoby, która skorzysta z Waszego kodu, otrzymacie 50 zł, maksymalnie na koncie możecie zgromadzić aż 2000 zł! Aby to wszystko zadziałało płatność musi być dokonana kartą lub przez konto PayPal, wszystkie potrzebne dane musicie podać w aplikacji.

Jak to działa?

REJESTRACJA W MYTAXI

  • Instalujecie aplikację MyTaxi oraz zakładacie konto. Podajecie wymagane dane: imię, nazwisko, nr telefonu, adres mailowy. Możecie też od razu dodać swój adres zamieszkania oraz adres miejsca pracy. Nie jest to jednak konieczne, gdyż aplikację i tak automatycznie wykryje Wasze aktualne miejsce pobytu.
  • W zakładce “Kod Promocyjny” wpisujecie kod ode mnie celina.lis (pod kodem pojawi się jego termin ważności, jest to kilka miesięcy).
  • W zakładce “Płać przez Aplikację” podajecie nr karty kredytowej. W celu weryfikacji zostanie pobrane 2 zł.

MyTaxi1

JAK ZAMÓWIĆ TAKSÓWKĘ

  • Należy wyjść z Profilu, by znaleźć się w mapce Google. Tutaj zobaczycie punkcik na mapie, który oznacza Wasze aktualne miejsce pobytu oraz szacowany czas przyjazdu taksówki. Jeśli adres się nie zgadza, można go zmienić, wpisując w pole na dole aplikacji poprawną ulicę z numerem.
  • W zakładce “Kod Promocyjny” wpisujecie kod ode mnie celina.lis (pod kodem pojawi się jego termin ważności, jest to kilka miesięcy).Jeśli adres się zgadza, klikacie w żółty pasek na dole “Zamów Taksówkę”. Aplikacja zaczyna wyszukiwać dostępne taksówki. Kiedy taksówka zostanie zamówiona, wyświetli się nazwisko kierowcy, marka samochodu oraz czas oczekiwania. Cały czas możecie śledzić trasę taksówki oraz sprawdzić, ile minut pozostało do czasu przyjazdu. Widzicie także, gdzie pan taksówkarz zaparkował.

MyTaxi2

PŁATNOŚĆ

  • Pan taksówkarz wstukuje należną kwotę, a u Was w aplikacji pojawia się okienko, w którym akceptujecie płatność. Jeśli posiadacie na koncie kod promocyjny, pieniążki zostają ściągnięte z kodu. Różnica niestety przepada. Jeśli nie posiadacie kodu, wówczas płatność zostanie ściągnięta z karty.

To naprawdę bardzo proste.

Uwaga! Do końca roku na wszystkie przejazdy obowiązuje zniżka 50%!!! Co prawda pozostało tylko 2 dnia, ale zawsze może się jeszcze przydać, by np. dojechać gdzieś na imprezę Sylwestrową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *