Współpraca

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli uważasz, że razem możemy stworzyć coś wartościowego i ciekawego w tematach podróżniczych, koniecznie skontaktuj się ze mną.

Potrafię pisać
Chętnie nawiążę współpracę z różnymi firmami z branży turystycznej, właścicielami stron internetowych oraz wydawcami czasopism. Z przyjemnością napiszę artykuł o miejscach, które odwiedziłam lub udzielę porad na temat podróżowania i organizowania wyjazdów.
Potrafię testować...
Chętnie przetestuję usługi oraz produkty z branży turystycznej, a potem podzielę się swoimi spostrzeżeniami na blogu.
Potrafię podróżować...
Chętnie wybiorę się w podróż, promującą dany produkt, usługę czy też firmę, by potem podzielić się swoimi wrażeniami z czytelnikami bloga poprzez różne kanały komunikacji. Wspólnie możemy stworzyć kampanię marketingową.
Potrafię organizować konkursy...
Chętnie przeprowadzę konkursy związane z tematyką podróżniczą.
Potrafię opowiadać...
Zawsze chętna i gotowa do tego, by opowiedzieć o swoich podróży i podzielić się swoich podróżniczym doświadczeniem. W tej dziedzinie mam już pewne doświadczenie, prowadzę slajdowiska, czasami zajrzę do radia oraz telewizji.
Potrafię się dzielić...
Chętnie udostępnię swój materiał podróżniczy jeśli jesteś zainteresowany moimi zdjęciami lub filmami, daj znać. Z pewnością dobijemy targu..

Ceny ustalane są indywidualnie.

Cel (w podróży) pozdrawia

Statystyki GA z ostatniego miesiąca i za ostatni rok

GA grudzien styczen 2018

GA styczeń rok 2018

 

Współautorka Magazynu Biblii Taniego Latania (BTL), poświęcmagazyn-o-tanim-podrozowaniuonego wyłącznie niskobudżetowemu lataniu i to po świecie. Znajdziecie w nim tricki, patenty oraz recepty na to, jak tanio lub nawet za darmo zorganizować sobie wakacje. Ponadto wkażdym numerze publikowane są relacje z wyjazdów, przewodniki oraz tematy okołobiznesowe związane z podróżowaniem.

We współpracy z organizacją studencką AIESEC przeprowadzam wywiady z uczestnglobal_citizenikami programu Global Citizen, organizowanego właśnie przez tę organizacjęMarzycie o wolontariacie? Chcecie wyjechać w piękne miejsce i przeżyć przygodę życia? Global Citizen Wam to umożliwi. Przeczytajcie relacje i rady osób, które z tego programu skorzystały. Program oferuje możliwość pracy w trzech dziedzinach: kultura, zarządzanie lub problemy świata.

aisec2

MEDIA

Radio Kampus – audycja o Malediwach (fragment)

20150715_165430

Czwórka Polskie Radio – audycja o Iranie (kliknij, by posłuchać)

20160205_152311

TVP Pytanie na śniadanie – Jak wygląda życie w Iranie? (kliknij, by obejrzeć)

Iran pytanie na śniadanie

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *