Współpraca

Blog CEL W PODRÓŻY prowadzony jest przez jedną osobę, przeze mnie:) Mam na imię Celina i o podróżach piszę w tym miejscu już od 2013 roku. Podróżuję przeważnie na własną rękę, bo kocham sama tworzyć plany, ustalać trasy i wszystko, co wiąże się z przygotowaniami. Moje wyjazdy zaczynają się sporo przed faktycznym wyruszeniem w drogę. Kocham naturę, miejsca z historią, z duszą. Koniecznie zajrzyj na stronę O MNIE. Tam dowiesz się, dlaczego podróżuję, co mnie gna w świat, jakie kraje do tej pory odwiedziłam i jakie wyjazdy najbardziej mnie poruszyły.

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli uważasz, że razem możemy stworzyć coś wartościowego i ciekawego w tematach podróżniczych, koniecznie skontaktuj się ze mną.

Potrafię pisać
Chętnie nawiążę współpracę z różnymi firmami z branży turystycznej, właścicielami stron internetowych oraz wydawcami czasopism. Z przyjemnością napiszę artykuł o miejscach, które odwiedziłam lub udzielę porad na temat podróżowania i organizowania wyjazdów.
Potrafię testować...
Chętnie przetestuję usługi oraz produkty z branży turystycznej, a potem podzielę się swoimi spostrzeżeniami na blogu.
Potrafię podróżować...
Chętnie wybiorę się w podróż, promującą dany produkt, usługę czy też firmę, by potem podzielić się swoimi wrażeniami z czytelnikami bloga poprzez różne kanały komunikacji. Wspólnie możemy stworzyć kampanię marketingową.
Potrafię organizować konkursy...
Chętnie przeprowadzę konkursy związane z tematyką podróżniczą.
Potrafię opowiadać...
Zawsze chętna i gotowa do tego, by opowiedzieć o swoich podróży i podzielić się swoich podróżniczym doświadczeniem. W tej dziedzinie mam już pewne doświadczenie, prowadzę slajdowiska, czasami zajrzę do radia oraz telewizji.
Potrafię się dzielić...
Chętnie udostępnię swój materiał podróżniczy jeśli jesteś zainteresowany moimi zdjęciami lub filmami, daj znać. Z pewnością dobijemy targu..

Ceny ustalane są indywidualnie.

Cel (w podróży) pozdrawia

MÓJ BLOG W MEDIACH

Podczas konkursu współpracowałam z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną, a także z lokalnymi firmami, podmiotami oraz osobami, mieszkającymi w Lubelskim, związanymi z kultura oraz historia tego rejonu:

W ramach konkursu powstały dwa wpisy na blogu:

Powstał także film, promujący nadbużańskie tereny Wiele kultur  – jeden Bug.

ZASIĘGI W TURYSTYCZNYCH MISTRZOSTWACH BLOGERÓW

Podczas trwania konkursu w ciągu jednego miesiąca dotarłam ze swoim przekazem do 700 000 osób na Facebooku oraz 9500 osób na Instagramie (zasięgi organiczne, 6 postów na FB oraz film, 6 publikacji na IG). Dwa wymienione wpisy w ciągu miesiąca osiągnęły liczbę 5500 unikalnych odsłon.

 

 

najlepsze blogi podroznicze

 

 

 • Czwórka Polskie Radioaudycja o Iranie (<–kliknij, by posłuchać) / audycja o Malediwach
 • Radio Kampusaudycja o Malediwach / Południk Zeroslajdowisko

 

We współpracy z organizacją studencką AIESEC przeprowadziłam serię wywiadów z uczestnglobal_citizenikami programu Global Citizen, organizowanego właśnie przez tę organizację.Marzycie o wolontariacie? Chcecie wyjechać w piękne miejsce i przeżyć przygodę życia? Global Citizen Wam to umożliwi. Przeczytajcie relacje i rady osób, które z tego programu skorzystały. Program oferuje możliwość pracy w trzech dziedzinach: kultura, zarządzanie lub problemy świata.

aisec2

ZAUFALI MI

 

STATYSTYKI GA Z MAJA 2020

statystyki cel w podrozy

NAPISZ DO MNIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

  6 komentarzy

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *