Współpraca

Blog CEL W PODRÓŻY prowadzony jest przez jedną osobę, przeze mnie:) Mam na imię Celina i o podróżach piszę w tym miejscu już od 2013 roku. Podróżuję przeważnie na własną rękę, bo kocham sama tworzyć plany, ustalać trasy i wszystko, co wiąże się z przygotowaniami. Moje wyjazdy zaczynają się sporo przed faktycznym wyruszeniem w drogę. Kocham naturę, miejsca z historią, z duszą. Koniecznie zajrzyj na stronę O MNIE. Tam dowiesz się, dlaczego podróżuję, co mnie gna w świat, jakie kraje do tej pory odwiedziłam i jakie wyjazdy najbardziej mnie poruszyły.

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli uważasz, że razem możemy stworzyć coś wartościowego i ciekawego w tematach podróżniczych, koniecznie skontaktuj się ze mną.

Potrafię pisać
Chętnie nawiążę współpracę z różnymi firmami z branży turystycznej, właścicielami stron internetowych oraz wydawcami czasopism. Z przyjemnością napiszę artykuł o miejscach, które odwiedziłam lub udzielę porad na temat podróżowania i organizowania wyjazdów.
Potrafię testować...
Chętnie przetestuję usługi oraz produkty z branży turystycznej, a potem podzielę się swoimi spostrzeżeniami na blogu.
Potrafię podróżować...
Chętnie wybiorę się w podróż, promującą dany region, produkt, usługę czy też firmę, by potem podzielić się swoimi wrażeniami z czytelnikami bloga poprzez różne kanały komunikacji. Wspólnie możemy stworzyć kampanię marketingową. Wyjazdy studyjne mile widziane:)
Potrafię organizować konkursy...
Chętnie przeprowadzę konkursy związane z tematyką podróżniczą.
Potrafię opowiadać...
Zawsze chętna i gotowa do tego, by opowiedzieć o swoich podróży i podzielić się swoich podróżniczym doświadczeniem. W tej dziedzinie mam już pewne doświadczenie, prowadzę slajdowiska, czasami zajrzę do radia oraz telewizji.
Potrafię się dzielić...
Chętnie udostępnię swój materiał podróżniczy. Jeśli jesteś zainteresowany moimi zdjęciami lub filmami, daj znać. Z pewnością dobijemy targu.

Ceny ustalane są indywidualnie.

Cel (w podróży) pozdrawia

MÓJ BLOG W MEDIACH / WSPÓŁPRACE

Udział w 2. edycji projektu „Warmia i Mazury oczami blogerów
Udział na zaproszenie Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Była to podróż po smakach Dziedzictwa Kulinarnego Warmia, Mazury, Powiśle.

Podczas projektu odwiedziłam następujące miejsca: Tusinek, mazurską wieś Wojnowo (Staroobrzędowcy), Giżycko, Kętrzyn, Ryn, Kosewopan, Mrągowo, Galiny, Zagrodę Edukacyjną Warmińska Pszczoła, Olsztyn oraz wybrałam się na spływ rzeką Marózką. Podczas projektu współpracowałam także z Olą Juszkiewiczzwyciężczynią ostatniej edycji Masterchefa.

W ramach współpracy powstały dwa artykuły na blogu:

ZASIĘGI W PROJEKCIE WARMIA I MAZURY OCZAMI BLOGERÓW

Podczas trwania projektu w ciągu trzech tygodni dotarłam ze swoim przekazem do 811 125 osób na Facebooku oraz 36 312 osób na Instagramie (zasięgi organiczne, 11 postów na FB oraz 12 publikacji na IG). 

 

 

Udział w 3. edycji konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Udział w 3. edycji konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów (jesień 2020), organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowałam moje rodzinne województwo lubelskie. Zajęłam wysokie 4. miejsce (na 16 startujących blogów) w ogólnopolskim plebiscycie (głosowanie Internautów).

Podczas konkursu współpracowałam z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną, a także z lokalnymi firmami, podmiotami oraz osobami, mieszkającymi w Lubelskim, związanymi z kultura oraz historia tego rejonu:

W ramach konkursu powstały dwa wpisy na blogu:

Powstał także film, promujący nadbużańskie tereny Wiele kultur  – jeden Bug.

ZASIĘGI W TURYSTYCZNYCH MISTRZOSTWACH BLOGERÓW

Podczas trwania konkursu w ciągu jednego miesiąca dotarłam ze swoim przekazem do 700 000 osób na Facebooku oraz 9500 osób na Instagramie (zasięgi organiczne, 6 postów na FB oraz film, 6 publikacji na IG). Dwa wymienione wpisy w ciągu miesiąca osiągnęły liczbę 5500 unikalnych odsłon.

 

 

najlepsze blogi podroznicze

 

 

 • Czwórka Polskie Radioaudycja o Iranie (<–kliknij, by posłuchać) / audycja o Malediwach
 • Radio Kampusaudycja o Malediwach / Południk Zeroslajdowisko

 

We współpracy z organizacją studencką AIESEC przeprowadziłam serię wywiadów z uczestnglobal_citizenikami programu Global Citizen, organizowanego właśnie przez tę organizację.Marzycie o wolontariacie? Chcecie wyjechać w piękne miejsce i przeżyć przygodę życia? Global Citizen Wam to umożliwi. Przeczytajcie relacje i rady osób, które z tego programu skorzystały. Program oferuje możliwość pracy w trzech dziedzinach: kultura, zarządzanie lub problemy świata.

aisec2

ZAUFALI MI

 

STATYSTYKI GA LIPIEC 2022

blog podróżniczy

NAPISZ DO MNIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

  8 komentarzy

   • celwpodrozy

    Witam Panie Grzegorzu, dziękuję za zaproszenie. Chętnie poznam więcej szczegółów. Co konkretnie Pan proponuje? Zapraszam na priv. Pozdrawiam, Cel

  • Monika

   Witam
   Uwielbiam Maroko dzięki tej stronie uzyskałam wiele cennych informacji. Nawiąże współpracę z polskojęzycznym przewodnikiem w Fezie.
   Pozdrawiam Serdecznie
   życzę duuużooo zdrowia !!!
   Monika

  • Bukigo

   Trafiłem tutaj z wykopu, gdzie znalazłem artykuł o Stezka Valaška. Nie wiedziałem o Twoim blogu. Jestem pod wrażeniem tego co robisz. Jak pasja staje się sposobem na życie. Powodzenia!

   • celwpodrozy

    Dziękuję bardzo za miłe słowa. To pasja, choć nie sposób na życie…. jeszcze:) Zobaczymy, co życie przeniesie. Pozdrawiam serdecznie

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *