Zanzibarskie plaże w wyCELowanej kamerze

Zanim zdradzę szczegóły związane z wypoczynkiem na zanzibarskich plażach, chcę Was tam zabrać za pomocą moich filmików. To, co ukazuje się naszym oczom już z drogi, wywołuje jedno wielkie: AAAAAA… Widok jest tak obłędny, że nie sposób nie wydać z siebie takiego okrzyku. Kiedy wkraczamy na plażę, wrażenie jest tysiąc razy większe. Piękno wręcz poraża! Mieszkamy w Shehe Bungalows w Jambiani, praktycznie na samej plaży!

Domki są skromne, ale wstarczające. Pokoje są z łazienkami. Z domku wychodzi się wprost na plażę. W ciągu doby są dwa przypływy, jeden z nich w nocy i wtedy szum fal potrafi zbudzić, bo fale dochodzą do samego ogrodzenia. W czasie, kiedy tam przebywamy, właścicielką bungalowów zostaje Anne, Angielka, która pomieszkuje tam od kilu ładnych lat. Zaczyna się remont, mają być zmiany w postaci basenu, restauracji oraz sali do jogi. Anne obiecuje przesłać adres nowej strony, na której będziemy mogli zobaczyć efekt renowacji.

2 Comments:

  1. Czy możecie podać wspomniany adres nowej strony Waszego noclegu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>